תכירו את הצ'אט בוט- שיווק מותאם לצעירים!

אז מה זה צ'אט בוט בכלל?

בוטים היא צורת קשר מידית. יותר מ-3 מליארד אנשים גולשים מידי חודש באפליקציות של מסרים מידיים (פייסבוק מסנג'ר, וואטצפ וכו'). אותו בוט בעצם מתקשר עם הלקוחות שלך באופן אישי, וחוסך לך כוח אדם!

חסכון בזמן

בוטים מאפשרים למותג שלך לתקשר בו זמנית עם הרבה מאוד לקוחות וכאמור כל זה ללא צורך של כוח אדם. הבוטים מסוגלים לכוון את הלקוחות שלך ולתת להם מענה על השאלות שלהם ובכך לצמצם משמעותית את מספר השיחות שמגיעות למוקד השירות.

זמינות

הבוט זמין כל יום, כל היום. 24/7. העובדה הזאת יכולה להגדיל משמעותית את כמות הפניות למותג שלך ובכך לייצר עסקאות רבות נוספות.

הגברת שביעות הרצון של הלקוחות שלך

תחשוב על זה שנייה, אין צורך בהמתנה לנציג, הלקוחות שלך מקבלי כאן ועכשיו את המידע שהם צריכים. לצעירים אין זמן עכשיו לדבר עם נציג אנושי או לחכות על הקו. הם רוצים הכל מהר, מדויק וענייני. בזכות הבוט שביעות הרצון שלהם תעלה משמעותית.

תיעוד מדויק של השיחות

כל השיחות שמנוהלות עם הבוט נשמרים במערכת המסנג'ר של פייסבוק. תוכל תמיד לעקוב אחרי הרצונות של האנשים. בנוסף, הצ'אט בוט שומר את כל הפרטים שתבקש ממנו לשמור, וכל הפרטים האלה יכולים לעבור בצורה מסודרת למערכת ה-CRM שלך.

נמאס לקרוא תוכן כל הזמן

"המותג שלי והמותג שלי" – נמאס לצעירים לקרוא מאמרים, בא להם לדבר איתך, לשאול אותך שאלות. כאשר משתמש פונה אל הבוט שלך, תוכל לדבר איתו באופן אישי, לייצר לו התראות, להזכיר לו על הודעות שהוא לא ענה עליהן, להציע הצעות עסקות ועוד'.

כל הזכויות שמורות ליאנג מדיה © 2018

נגישות