חברת נילוסופט וחברת יאנג מדיה
תורמות לכוחות הביטחון!

> כל ארגון שמתנדב ותורם לכוחות הביטחון \ צה"ל – יקבל מחברת יאנג מדיה חודשיים ראשונים ללא עלות של שירות ניהול קמפיינים. [עבור לקוחות חדשים].

> כל ארגון שמתנדב ותורם לכוחות הביטחון \ צה"ל – יקבל מחברת נילוסופט מערכת גיוס ל-3 חודשים ראשונים ללא עלות. [עבור לקוחות חדשים]

אותנו מעניין דבר אחד - כמה גיוסים הבאתם מהפרסום שלנו.
כמה כסף הוצאתם > כמה כסף חסכתם מחברות השמה.

אנחנו פרנטרים אמיתיים שרוצים בהצלחה הסופית שלכם = גיוסים.
אנחנו לומדים את הפעילות שלכם לעומק, מבינים את הקהל שלכם לפרטי פרטים ובוחרים את המסע אותו הם יעברו. אנחנו אחראיים על הכל: מנראות המודעות הראשוניות אותן הקהל שלכם יראה ועד דפי הנחיתה, המסרים השיווקיים, העובדים הממליצים והצעות הערך הסופיות – שיגרמו להם להשאיר פרטים. הכל ברמה גבוהה, אלגנטי, אותנטי.

אנחנו הופכים את קמפיינים הלידים שלכם > לגיוסים

הקושי האמיתי הוא למדוד איושים מהפרסום למותגים שתהליך הגיוס מתבצע באמצעות ראיונות טלפוניים או פיזיים. אל דאגה, מצאנו לכם את הפתרון. אנחנו דואגים לחבר את מסדי נתונים של נילוסופט (מערכת הגיוס שלכם) לחשבון הפייסבוק או גוגל שלכם כדי לעקוב אחר הלידים האיכותיים / הלידים שנסגרו. וכך נוכל למדוד את האפקטיביות בפרסום שלכם. כך זה נראה:

אפיון

מבצעים אפיון מדויק של המותג שלכם - לומדים את מיתוג המעסיק שלכם, היתרונות הבולטים ומאפיינים את קהל היעד שלכם.

1

דף נחיתה

אנחנו מקימים דפי נחיתה איכותיים ומדויקים המפרטים את המשרות שלכם. בונים את המשפך השיווקי אותו יעבור הגולש שלכם מקצה לקצה. מתי הוא רואה, איך, למה וכמה.

2

בחירת פלטפורמה

בוחרים את הפלטפורמות המתאימות ביותר לפרסום המותג שלכם, מקימים את הקמפיינים בהתאם לאפיון.

3

זרימת לידים

הלידים מועברים למייל/ מערכת ה-CRM שלכם.

4

בקרה ואופטימיזציה

מקבלים מכם דו״ח בקרת איכות על הלידים וממשיכים באופטימיזציה שוטפת. מחברים את מערכת ניהול הלידים שלכם חזרה לפלטפורמות השיווקיות שלכם.

5

אנחנו כאן בשבילכם

כל פרויקט למען המדינה - מבורך וראוי לעזרה מקצועית.

אנחנו, משרד פרסום המתמחה בגיוס עובדים באמצעות שיווק בדיגיטל בכל הפלטפורמות תוך שילוב בין קריאייטיב מנצח לתוצאות קבועות.

לקוחות מרוצים
0
עובדים מוכשרים
0
גיוסים חודשיים
0
תקציבי מדיה שאנחנו מנהלים כל חודש
0

פתרון הוליסטי לפרסום שלכם בדגש על גיוסי עובדים

אנחנו מחולקים ל-2 מחלקות עם צוות על שעובדים יחד, ונבחרו בקפידה.

גם מחלקת פרפורמנס  – שבה אנחנו מנהלים את הקמפיינים הממומנים של הלקוחות שלנו בכל הפלטפורמות וגורמים להם להשיג את המטרה הגדולה = להגדיל את כמות גיוס העובדים שלהם.

וגם מחלקת קריאייטיב  – שמפצחת מסרים, הצעות מכר, משפכים שיווקיים ויוצרת מודעות מקצה לקצה. כל הזמן. אנחנו מתאימים את המסרים לשלב הכי נכון במשפך של הלקוח ולפלטפורמה בו הוא נמצא.

פחות דיבורים, יותר מעשים.

הינה קצת מהקריאיטיב שלנו

למה עשרות לקוחות בוחרים בנו?

אסטרטגיה

הכל מתחיל ונגמר שם. נבצע תמיד מחקר מעמיק על הפעילות שלכם עד כה, נגדיר יעדים ברורים, נחקור את הקהלים שלכם ונבצע חלוקת תקציבים נכונה.

השירות הטוב בארץ

זה בא לידי ביטוי בכך שכל לקוח מקבל צוות של 3 אנשים: מנהל/ת לקוחות וקריאייטיב, מנהל/ת קמפיינים ומנהלי צוות שדואגים שהכל מתבצע על הצד הטוב ביותר. כמו כן, ההתנהלות מאוד מקצועית ומהירה - זמן תגובה של עד חצי שעה מהרגע שרשמתם לנו. אנחנו מתנהלים במיילים ובקבוצת וואטסאפ.

קריאייטיב מנצח

לימדנו את הקריאטיב לדבר פרפורמנס ולהפך. המודעות שלנו לא מיתוגיות - הן ביצועיות - גורמות לקהל שלכם להשאיר ליד או קורות חיים באתר.

מנהלי קמפיינים סניורים בלבד

יש לנו קמפיינרים מנוסים שנמצאים אצלנו זמן לא מבוטל, כולם הגיעו עם רקע מהותי ב-PPC ושולטים בכל הנתונים ביד רמה. לכל קמפיינר/ית יש עד 10 לקוחות לכל היותר - ככה שזה מאפשר להם לעשות אופטימיזציה יומיומית - 3 פעמים ביום. להרים קמפיינים במהרה, לנתח כמו שצריך את הנתונים ולהגיב בצורה מהירה ויעילה.

טכנולוגיה

כל פיצ׳ר חדש שיוצא אנחנו הראשונים לדעת ולעדכן אנחנו עובדים עם הכלים הכי מקצועיים בעולם הדיגיטל ואף בונים בעצמנו: מערכת לדוחות בלייב, מערכת לניהול קמפיינים בצורה מקצועית באמצעות AI, צ׳אט בוטים חכמים, מערכת לניטור תגובות ומענה אוטומטי, ועוד כלים טכנולוגים נוספים. אנחנו יודעים להתממשק לכל מערכת CRM - ואף לדעת האם ליד הוא איכותי או לא.

שקיפות מלאה

יש לנו אפליקציה לאזור אישי - בוא תהיו חשופים לכל הביצועים בזמן אמת - כמה לידים נכנסו, כמה מכירות היו מכל פלטפורמה. הדוחות יותאמו לכם אישית. בנוסף, אנחנו שולחים סיכומי שבוע ומסקנות ללקוחות שלנו בקבוצת הוואטסאפ + מיילים - ככה שלא תפספסו מה היה.

FULL TRANSPARENCY

אזור אישי לכל לקוח

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו. לכן לאחר מחשבה מעמיקה וחודשים של פיתוח הקמנו אזור אישי לכל לקוח המוגן בשם משתמש וסיסמא. באזור האישי הלקוחות שלנו יכולים להתעדכן בדוחות בלייב (!), קבלות, צפייה בכל המודעות ושליחת משימות בצורה נוחה ויעילה.

למי מתאים השירות שלנו?

חברות שרוצות לשתף פעולה עם סוכנות הפרסום שלהן

חברות שיש להן יכולת לקבל מעל 10 לידים / קו״ח ביום

חברות שיש להן מעל 8 תקנים פתוחים בחודש

חברות שיש להם מערכת CRM קיימת או פתוחות לעבור למערכת CRM של הסוכנות

חברות שיודעות לעבוד בצורה מכובדת, מנומסת ורוצה לעשות תהליך בריא וארוך טווח עם פרטנרים אמיתיים

מי לא מתאים אלינו?

חברות שלא משתפות פעולה

חברות שלא מזינות סטטוס לידים / שולחות היזון חוזר

חברות שעובדות בצורה לא מסודרת ורשלנית

חברות שיש להן פחות מ-8 תקנים פתוחים בחודש

חברות שאין להן יכולת לקבל מעל 10 לידים / קו״ח ביום

טוב שכנעתם אותי, בואו נדבר

איך זה עובד? הנה השלבים:

1. אפיון

מבצעים אפיון מדויק של המותג שלכם - לומדים את מיתוג המעסיק שלכם, היתרונות הבולטים ומאפיינים את קהל היעד שלכם.

2. דף נחיתה ומשפך שיווקי

אנחנו מקימים דפי נחיתה איכותיים ומדויקים המפרטים את השירותים שלכם. בונים את המשפך השיווקי אותו יעבור הגולש שלכם מקצה לקצה. מתי הוא רואה, איך, למה וכמה.

3. בחירת פלטפורמה

בוחרים את הפלטפורמות המתאימות ביותר לפרסום המותג שלכם, מקימים את הקמפיינים בהתאם לאפיון.

4. זרימת לידים

הלידים מועברים למייל/ מערכת הנילוסופט שלכם.

5. בקרה ואופטימיזציה

מקבלים מכם דו״ח בקרת איכות על הלידים וממשיכים באופטימיזציה שוטפת. מחברים את מערכת ניהול הלידים שלכם חזרה לפלטפורמות השיווקיות שלכם.

תקשיבו ללקוחות שלנו!

״ירין ואני עובדים יחד קרוב לשנה, הסוכנות שלו מספקת לנו שירותי דיגיטל לקהל הישראלי, ולמעשה בנתה בשבילנו בתוך זמן קצר קהילה דיגיטלית-חברתית למופת, שמהווה בעיני דוגמה לאיך קהילות דיגיטל צריכות להיראות. גליתי אדם חרוץ, נעים, לומד, ומעל לכל – חשוב לו כל הזמן לקבל ביקורת, להשתפר ולגדול עוד. ירין מנהל באופן אישי את הקשר מול F5, ובהתאם לאופיו של ירין, הכול מתבצע תמיד עם חיוך, בזמינות מיידית, ובצורה אנושית וחברית.
הסוכנות אותה ירין בנה במו ידיו, Young Media, היא סוכנות הדיגיטל היעילה והמקצועית ביותר שלי באופן אישי יצא לעבוד. בחרנו, גם בשנה הפיסקאלית החדשה של F5 – Fiscal Year 2021, אשר התחילה באוקטובר, להמשיך את הפעילות עם ירין והסוכנות, בתקווה לפרוץ גבולות חדשים, ולהמשיך לבנות את הקהילה הדיגיטלית שלנו.״

ארן אראל

מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין

"ברצוננו להודות לך מעומק הלב על השותפות הנהדרת שיצרנו, אשר מביאה לשטראוס מים עובדים איכותיים למשרות נציגים שונות בשטראוס מים. כל קמפיין פרפורמנס בדיגיטל שהעלינו יחד לאוויר היה מלא בתובנות, מכוון לאוכלוסיות מגוונות ולקהלים שונים ובא לתת מענה על משרות Entry Level בשטראוס מים. ברוב המקרים עשית את עבודתך בלו"ז צפוף ותחת בקשות תובעניות מצדנו. עשית הכל עם חיוך, זמן תגובה כמעט מידי, במקצועיות ושרותיות ראויים לציון תחת חברתך Young Media. חיברת אותנו לספקים חיצוניים מקצועיים וניצחת על הכל בהקפדה מלאה על הפרטים ובאכפתיות אמתית לתוצאות והצלחת הקמפיינים."

דלית אדרי

מנהלת תחום סורסינג, שטראוס מים

״רדבול עובדת עם ירין וסוכנות YOUNG בתמיכה בפעילות החברה באינסטגרם וגיוס עובדים. ירין והסוכנות מפגינים מקצועיות, נמרצות שותפות למען המטרה ויכולת להעיף גבוה כל פרויקט ורעיון. שמחים לעבוד יחד!״

אורלי שמש

מנכ״לית Red Bull Israel

״ברצוני להמליץ לכם על אלופי הדיגיטל - סוכנות YOUNG. אני זוהר גוזלן, מנהלת שיווק רשת בורגרס בר כבר בשנה החמישית ברוך השם. אנחנו רשת המבורגרים כשרה בפריסה ארצית עם 35 סניפים. כבר כמעט שנתיים שכל מערך הפרסום שלנו מנוהל ע"י הסוכנות ברמה הגבוהה ביותר שאני מכירה בשוק – ואני מכירה הרבה ספקים בשוק (רק בתפקידי בבורגרס בר – בשנתיים הראשונות החלפתי 3 ספקים עד שהגעתי לנחלה שלי – סוכנות YOUNG...) כל פעם מחדש הם מצליחים להפתיע אותי מחדש עם הגאונות שלהם! סוכנות YOUNG מנהלים לנו את הקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם וטיק-טוק גם ברמה רשתית וגם מנהלים לנו קמפיינים לגיוס עובדים ייעודיים לכל סניף וסניף. התוצאות שהחבר׳ה מביאים לנו פשוט מדהימות. קריאייטיב מדהים, עלויות ללידים ומכירות שלא חווינו בחיים, טרגוטים מדויקים של קהלי היעד שלנו ובכך הביא אותנו גם לתוצאות של רכישות מדהימות! בתחילת הדרך, הרשת הייתה משקיעה 2,500 ₪ בלבד לקידום בסושיאל. בזכות העבודה עם ירין והסוכנות המדהימה שלו – הגיעה הצלחה גדולה ונכון להיום הרשת משקיעה כבר כ-40,000 ₪ במערך הסושיאל והיד עוד נטויה...״

זוהר גוזלן

סמנכ״לית השיווק של רשת בורגרס בר

אני רוצה לגייס עובדים איתכם!