ניהול מערך השיווק לפרויקטים שלך מקצה לקצה

חברת Young Media מציגה: ניהול קמפיינים עם התמחות לענף הנדל"ן

התקופה הזו מאתגרת מאוד את ענף הנדל״ן

ענף הנדל"ן עומד בפני שנה מאתגרת. הריבית שלא מפסיקה לעלות משפיעה על הרוכשים וגם על היזמים והקבלנים, ענף ההיי-טק ירד משמעותית וגרם להאטה בהשקעות וקניית דירות, הצעירים לא מעוניינים לרכוש דירה ושורה של חסמים מונעת פיתוח וגם חיזוק מבנים בצורה נאותה. וכמובן – מלחמת חרבות ברזל.

הגיע הזמן לשנות תוכנית, לעבוד חכם יותר, יעיל יותר, ולשפר את מערך השיווק שלכם.

אותנו מעניין דבר אחד - כמה מכירות הבאתם מהפרסום שלנו.
כמה כסף הוצאתם > כמה כסף הכנסתם.

אנחנו פרנטרים אמיתיים שרוצים בהצלחה הסופית שלכם = מכירות.
אנחנו לומדים את הפרויקט שלכם לעומק, מבינים את הקהל שלכם לפרטי פרטים ובוחרים את המסע אותו הם יעברו. אנחנו אחראיים על הכל: מנראות המודעות הראשוניות אותן הקהל שלכם יראה ועד דפי הנחיתה, המסרים השיווקיים, אוטומציות שיווקיות, הלקוחות הממליצים והצעות הערך הסופיות – שיגרמו להם להשאיר פרטים. הכל ברמה גבוהה, אלגנטי, אותנטי.

אנחנו הופכים את קמפיינים הלידים שלכם > למכירות דיגיטליות

הקושי האמיתי הוא למדוד רכישות והכנסות מהפרסום למותגים שהמכירה מתבצעת באמצעות מכירות טלפוניות או פיזיות. אל דאגה, מצאנו לכם את הפתרון. אנחנו דואגים לחבר את מסדי נתונים של CRM (ניהול קשרי לקוחות) לחשבון הפייסבוק או גוגל שלכם כדי לעקוב אחר הלידים האיכותיים / הלידים שנסגרו. וכך נוכל למדוד את האפקטיביות בפרסום שלכם. כך זה נראה:

המרות לא מקוונות בפייסבוק

דווקא בשנה הקשה הזו מגיע לכם פרטנר אמיתי לדרך.

נעים מאוד, אנחנו Young Media - ואנחנו מתמחים בדיוק בענף שלכם.

משרד פרסום המתמחה בשיווק בדיגיטל בכל הפלטפורמות תוך שילוב בין קריאייטיב מנצח לתוצאות קבועות.

לקוחות מרוצים
0
עובדים מוכשרים
0
מכירות חודשיות מלידים
0
תקציבי מדיה חודשי שאנחנו מנהלים
0

פתרון הוליסטי לפרסום שלכם בדגש על ROAS חיובי

אנחנו מחולקים ל-2 מחלקות עם צוות על שעובדים יחד, ונבחרו בקפידה.

גם מחלקת פרפורמנס  – שבה אנחנו מנהלים את הקמפיינים הממומנים של הלקוחות שלנו בכל הפלטפורמות וגורמים להם להשיג את המטרה הגדולה = להגדיל את ההכנסות שלהם.

וגם מחלקת קריאייטיב  – שמפצחת מסרים, הצעות מכר, משפכים שיווקיים ויוצרת מודעות מקצה לקצה. כל הזמן. אנחנו מתאימים את המסרים לשלב הכי נכון במשפך של הלקוח ולפלטפורמה בו הוא נמצא.

פחות דיבורים, יותר מעשים.

הינה קצת מהתוצאות של הלקוחות שלנו

למה עשרות לקוחות בוחרים בנו?

אסטרטגיה

הכל מתחיל ונגמר שם. נבצע תמיד מחקר מעמיק על הפעילות שלכם עד כה, נגדיר יעדים ברורים, נחקור את הקהלים שלכם ונבצע חלוקת תקציבים נכונה.

השירות הטוב בארץ

זה בא לידי ביטוי בכך שכל לקוח מקבל צוות של 3 אנשים: מנהל/ת לקוחות וקריאייטיב, מנהל/ת קמפיינים ומנהלי צוות שדואגים שהכל מתבצע על הצד הטוב ביותר. כמו כן, ההתנהלות מאוד מקצועית ומהירה - זמן תגובה של עד חצי שעה מהרגע שרשמתם לנו. אנחנו מתנהלים במיילים ובקבוצת וואטסאפ.

קריאייטיב מנצח

לימדנו את הקריאטיב לדבר פרפורמנס ולהפך. המודעות שלנו לא מיתוגיות - הן מכירותיות - גורמות לכם להשאיר ליד או לבצע רכישה באתר.

מנהלי קמפיינים סניורים בלבד

יש לנו קמפיינרים מנוסים שנמצאים אצלנו זמן לא מבוטל, כולם הגיעו עם רקע מהותי ב-PPC ושולטים בכל הנתונים ביד רמה. לכל קמפיינר/ית יש עד 10 לקוחות לכל היותר - ככה שזה מאפשר להם לעשות אופטימיזציה יומיומית - 3 פעמים ביום. להרים קמפיינים במהרה, לנתח כמו שצריך את הנתונים ולהגיב בצורה מהירה ויעילה.

טכנולוגיה

כל פיצ׳ר חדש שיוצא אנחנו הראשונים לדעת ולעדכן אנחנו עובדים עם הכלים הכי מקצועיים בעולם הדיגיטל ואף בונים בעצמנו: מערכת לדוחות בלייב, מערכת לניהול קמפיינים בצורה מקצועית באמצעות AI, צ׳אט בוטים חכמים, מערכת לניטור תגובות ומענה אוטומטי, ועוד כלים טכנולוגים נוספים. אנחנו יודעים להתממשק לכל מערכת CRM - ואף לדעת האם ליד הוא איכותי או לא.

שקיפות מלאה

יש לנו אפליקציה לאזור אישי - בוא תהיו חשופים לכל הביצועים בזמן אמת - כמה לידים נכנסו, כמה מכירות היו מכל פלטפורמה. הדוחות יותאמו לכם אישית. בנוסף, אנחנו שולחים סיכומי שבוע ומסקנות ללקוחות שלנו בקבוצת הוואטסאפ + מיילים - ככה שלא תפספסו מה היה.

FULL TRANSPARENCY

אזור אישי לכל לקוח

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו. לכן לאחר מחשבה מעמיקה וחודשים של פיתוח הקמנו אזור אישי לכל לקוח המוגן בשם משתמש וסיסמא. באזור האישי הלקוחות שלנו יכולים להתעדכן בדוחות בלייב (!), קבלות, צפייה בכל המודעות ושליחת משימות בצורה נוחה ויעילה.

למי מתאים השירות שלנו?

חברות שרוצות לשתף פעולה עם סוכנות הפרסום שלהן

חברות שיש להן יכולת לקבל מעל 10 לידים ביום

חברות שמפרסמות בתקציב מעל 15,000 ש״ח בחודש

חברות שיש להם מערכת CRM קיימת או פתוחות לעבור למערכת CRM של הסוכנות

חברות שיודעות לעבוד בצורה מכובדת, מנומסת ורוצה לעשות תהליך בריא וארוך טווח עם פרטנרים אמתיים

מי לא מתאים אלינו?

חברות שלא משתפות פעולה

חברות שלא מזינות סטטוס לידים

חברות שעובדות בצורה לא מסודרת ורשלנית

חברות שמפרסמות בתקציב מתחת ל-15,000 ש״ח בחודש

חברות שאין להן יכולת לקבל מעל 10 לידים ביום

טוב שכנעתם אותי, בואו נדבר

איך זה עובד? הנה השלבים:

אפיון

מבצעים אפיון מדויק של המותג שלכם - לומדים את השירותים הניתנים, המחירים, היתרונות הבולטים ומאפיינים את קהל היעד שלכם.

1

דף נחיתה

אנחנו מקימים דפי נחיתה איכותיים ומדויקים המפרטים את השירותים שלכם. בונים את המשפך השיווקי אותו יעבור הגולש שלכם מקצה לקצה. מתי הוא רואה, איך, למה וכמה.

2

בחירת פלטפורמות

בוחרים את הפלטפורמות המתאימות ביותר לפרסום המותג שלכם, מקימים את הקמפיינים בהתאם לאפיון.

3

זרימת לידים

הלידים מועברים למייל/ מערכת ה-CRM שלכם.

4

ניהול מערך אוטומציות

הלידים נכנסים לתהליך סינון אוטומטי באמצעות כלים טכנלוגיים, צ׳אט בוטים לוואטסאפ ועוד.

5

בקרה ואופטימיזציה

מקבלים מכם דו״ח בקרת איכות על הלידים וממשיכים באופטימיזציה שוטפת. מחברים את מערכת ניהול הלידים שלכם חזרה לפלטפורמות השיווקיות שלכם.

6

איך זה עובד? הנה השלבים:

1. אפיון

מבצעים אפיון מדויק של המותג שלכם - לומדים את השירותים הניתנים, המחירים, היתרונות הבולטים ומאפיינים את קהל היעד שלכם.

2. דף נחיתה ומשפך שיווקי

אנחנו מקימים דפי נחיתה איכותיים ומדויקים המפרטים את השירותים שלכם. בונים את המשפך השיווקי אותו יעבור הגולש שלכם מקצה לקצה. מתי הוא רואה, איך, למה וכמה.

2

3. בחירת פלטפורמה

בוחרים את הפלטפורמות המתאימות ביותר לפרסום המותג שלכם, מקימים את הקמפיינים בהתאם לאפיון.

4. זרימת לידים

הלידים מועברים למייל/ מערכת ה-CRM שלכם.

5. ניהול מערך אוטומציות

הלידים נכנסים לתהליך סינון אוטומטי באמצעות כלים טכנלוגיים, צ׳אט בוטים לוואטסאפ ועוד.

5

6. בקרה ואופטימיזציה

מקבלים מכם דו״ח בקרת איכות על הלידים וממשיכים באופטימיזציה שוטפת. מחברים את מערכת ניהול הלידים שלכם חזרה לפלטפורמות השיווקיות שלכם.

תקשיבו ללקוחות שלנו!

״ירין ואני עובדים יחד קרוב לשנה, הסוכנות שלו מספקת לנו שירותי דיגיטל לקהל הישראלי, ולמעשה בנתה בשבילנו בתוך זמן קצר קהילה דיגיטלית-חברתית למופת, שמהווה בעיני דוגמה לאיך קהילות דיגיטל צריכות להיראות. גליתי אדם חרוץ, נעים, לומד, ומעל לכל – חשוב לו כל הזמן לקבל ביקורת, להשתפר ולגדול עוד. ירין מנהל באופן אישי את הקשר מול F5, ובהתאם לאופיו של ירין, הכול מתבצע תמיד עם חיוך, בזמינות מיידית, ובצורה אנושית וחברית.
הסוכנות אותה ירין בנה במו ידיו, Young Media, היא סוכנות הדיגיטל היעילה והמקצועית ביותר שלי באופן אישי יצא לעבוד. בחרנו, גם בשנה הפיסקאלית החדשה של F5 – Fiscal Year 2021, אשר התחילה באוקטובר, להמשיך את הפעילות עם ירין והסוכנות, בתקווה לפרוץ גבולות חדשים, ולהמשיך לבנות את הקהילה הדיגיטלית שלנו.״

ארן אראל

מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין

"ברצוננו להודות לך מעומק הלב על השותפות הנהדרת שיצרנו, אשר מביאה לשטראוס מים עובדים איכותיים למשרות נציגים שונות בשטראוס מים. כל קמפיין פרפורמנס בדיגיטל שהעלינו יחד לאוויר היה מלא בתובנות, מכוון לאוכלוסיות מגוונות ולקהלים שונים ובא לתת מענה על משרות Entry Level בשטראוס מים. ברוב המקרים עשית את עבודתך בלו"ז צפוף ותחת בקשות תובעניות מצדנו. עשית הכל עם חיוך, זמן תגובה כמעט מידי, במקצועיות ושרותיות ראויים לציון תחת חברתך Young Media. חיברת אותנו לספקים חיצוניים מקצועיים וניצחת על הכל בהקפדה מלאה על הפרטים ובאכפתיות אמתית לתוצאות והצלחת הקמפיינים."

דלית אדרי

מנהלת תחום סורסינג, שטראוס מים

״ברצוני להמליץ לכם על אלופי הדיגיטל - סוכנות YOUNG. אני זוהר גוזלן, מנהלת שיווק רשת בורגרס בר כבר בשנה החמישית ברוך השם. אנחנו רשת המבורגרים כשרה בפריסה ארצית עם 35 סניפים. כבר כמעט שנתיים שכל מערך הפרסום שלנו מנוהל ע"י הסוכנות ברמה הגבוהה ביותר שאני מכירה בשוק – ואני מכירה הרבה ספקים בשוק (רק בתפקידי בבורגרס בר – בשנתיים הראשונות החלפתי 3 ספקים עד שהגעתי לנחלה שלי – סוכנות YOUNG...) כל פעם מחדש הם מצליחים להפתיע אותי מחדש עם הגאונות שלהם! סוכנות YOUNG מנהלים לנו את הקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם וטיק-טוק גם ברמה רשתית וגם מנהלים לנו קמפיינים ייעודיים לכל סניף וסניף. התוצאות שהחבר׳ה מביאים לנו פשוט מדהימות. קריאייטיב מדהים, עלויות ללידים ומכירות שלא חווינו בחיים, טרגוטים מדויקים של קהלי היעד שלנו ובכך הביא אותנו גם לתוצאות של רכישות מדהימות! בתחילת הדרך, הרשת הייתה משקיעה 2,500 ₪ בלבד לקידום בסושיאל. בזכות העבודה עם ירין והסוכנות המדהימה שלו – הגיעה הצלחה גדולה ונכון להיום הרשת משקיעה כבר כ-40,000 ₪ במערך הסושיאל והיד עוד נטויה...״

זוהר גוזלן

סמנכ״לית השיווק של רשת בורגרס בר

״רדבול עובדת עם ירין וסוכנות YOUNG בתמיכה בפעילות החברה באינסטגרם. ירין והסוכנות מפגינים מקצועיות, נמרצות שותפות למען המטרה ויכולת להעיף גבוה כל פרויקט ורעיון. שמחים לעבוד יחד!״

אורלי שמש

מנכ״לית Red Bull Israel

טוב שכנעתם אותי, בואו נדבר