השיגו אלפי הורדות

לאפליקציה שלכם

האפליקציה שלכם יכולה לקבל אלפי הורדות בעזרת שיווק בשיטת YOUNG APP - שילוב מנצח בין: קריאייטיב, קניית מדיה נכונה וניתוח מעמיק.

כדי לגרום לאנשים להשתמש באפליקציה שלכם, צריך גם להשקיע בפיתוח אפליקציה טובה, וגם לשווק אותה בעקביות בכל ערוצי השיווק האפשריים. עם הרבה עבודה, ולא מעט מזל, האפליקציה תוכל להגשים את היעדים שלה.

אנחנו מאמינים שכשמפרסמים אפליקציות, הסוכנות צריכה לשלוט בהכל: מהתוכן שהגולש רואה, דרך הקמת הקמפיין הנכון ועד מיקסום המכירות בתוך האפליקציה. שיווק אפליקציות הוא אומנות בפני עצמו, עלינו להשיג קהל חדש (User Acquisition), אך אל לנו לשכוח את הקהל הקיים (Retention).

ONE
STOP
SHOP

השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

קמפיינים ממומנים בכל הפלטפורמות

יצירת קריאיטייב ומודעות לקמפיינים

ASO (App Store Optimization)

PUSH Notification

WINNING ADS

יצירת מודעות מנצחות

אנו יודעים בדיוק מה המודעה שתגרום לקהל שלכם ללחוץ ולהתקין את האפליקציה שלכם. אנחנו מאמינים בתכנים אותנטיים, מדויקים המנגישים לקהל שלכם את השירותים שלכם. אנו מתאימים את התוכן הנכון לפלטפורמה הנכונה. אנחנו יודעים ליצור מודעות לשוק הישראלי וכן, לשוק הבין-לאומי: ארה״ב, אירופה, אוסטרליה ואפילו איחוד האמירויות.

BEST PREFORMANCE

ניהול קמפיינים ממומנים מבוססי תוצאות בכל הפלטפורמות

זו לא הכמות, אלא האיכות. כמות המשתמשים שמתקינים את האפליקציה שלכם חשובה מאוד, אך לא פחות חשוב - להגיע למשתמשים איכותיים שבסופו של דבר ישלמו. אנחנו מתמחים בהקמת קמפיינים מקצועיים על פי משפך שיווקי ייחודי לסוכנות! אנו מטרגטים את הקהלים הרלוונטיים ויודעים לקנות מדיה בצורה החכמה ביותר תוך כדי מקסום הביצועים! אנו מאמינים ב-Cross Platform. ניהול קמפיינים להתקנת אפליקציה במגוון ערוצים המשלימים זה את זה.

BORN TO ANALYSE

ניתוח ואופטימיזציה

יש לנו יכולת הבנה מספרית והסקת מסקנות מהירה לניתוח אופטימיזציה ומקסום התוצאות, אנו שולטים בפיירבייס של גוגל ומשתמשים בכלים נוספים להבנה מעמיקה אודות ביצועי הקמפיין.

PUSH Notification

ניהול מערך התראות פוש

למה להתאמץ להכניס לקוחות חדשים ולא לטפח את הלקוחות הנאמנים שלכם? אנו שולטים בכל סוגי הפלטפורמות לניהול מערך PUSH Notification יעיל, לא מציק וממיר: דיוור מבצעים, אפסיילים חדשות, עדכונים ועוד.

ASO (App Store Optimization)​

קידום אורגני לאפליקציה

ביצוע של פעולות אופטימיזציה לאפליקציות בחנויות האפליקציה שבהן הן נמכרות ומשווקות, במטרה להגיע ליותר הורדות אורגניות של האפליקציה. באמצעות קידום ASO האפליקציה שלכם תיחשף לקהל גדול יותר בחיפוש, ואף תופיע במיקומים הראשונים בחנויות האפליקציה עבור ביטויים מסוימים.

FULL TRANSPARENCY

חדש! אזור אישי לכל לקוח

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו. לכן לאחר מחשבה מעמיקה וחודשים של פיתוח הקמנו אזור אישי לכל לקוח המוגן בשם משתמש וסיסמא. באזור האישי הלקוחות שלנו יכולים להתעדכן בדוחות בלייב (!), קבלות, צפייה בכל המודעות ושליחת משימות בצורה נוחה ויעילה.