עקבו אחר ההוצאות והכנסות שלכם של החנות שלכם במקום אחד – BeProfit

BeProfit הוא דשבורד הרווח המדויק ביותר לניתוח נתונים עבור אתר מסחר אלקטרוני. דאגנו לכם והכנו סקירה על היכולות המרשימות של המערכת. בואו ללמוד איך תוכלו לקבל החלטות מבוססי דאטה לייעול את הרווחיות של החנות שלכם עם BeProfit.

מרוב פלטפורמות הלכתם לאיבוד? הכירו את – BeProfit – דשבורד לניתוח רווחים שעוזר לכם למנף את הנתונים העסקיים שלכם כדי לייעל את הרווח שלכם ולהגדיל את החנות שלכם. קבלו את התמונה המלאה של הדבר הכי חשוב לכם – כמה בשורה התחתונה אתם מרוויחים.

המערכת מתחברת לכל פלטפורמת מסחר שקיימת היום בשוק: ווקומרס של וורדפרס, ויקס, שופיפיי ואפילו אמזון. ברגע שאתם מתחברים אתם יכולים למעשה לממשק את הפלטפורמות בהן אתם מנהלים את הקמפיינים שלכם: פייסבוק, גוגל, טיקטוק ועוד. להגדיר עלויות משלוח ואף עלויות מוצר (ידני / אוטומטי) ובכך המערכת תבדוק את הריווחיות שלכם בצורה הטובה ביותר.

הדשבורד משקף נתונים בצורה נוחה ונעימה, ומאפשר לנו לדעת רווחים כלליים, רווחים על כל מוצר, LTV (ערך חיי לקוח), Roas (החזרי השקעה על פרסום), עלויות לפי פלטפורמות ועוד.

קרדיט: beprofit

בנוסף ניתן לראות בצורה פשוטה ונוחה את הקמפיינים הפעילים בכל אחת מהפלטפורמות בהם אתם מפרסמים. כך תוכלו למדוד אפקטיביות של המכירות שלכם מפייסבוק, גוגל, טיקטוק ועוד.

לחובבי המספרים – ניתן לייצא את הפעילות שלכם למעין דו״ח ״רווח והפסד״ באקסל ולהעביר לרואה חשבון שלכם בצורה הנוחה ביותר. את ההוצאות המערכת יודעת לחשב דרך הוצאות הפרסום שלכם, עלויות המשלוח, החזרות, מיסים שאתם מגדירים, עלויות מוצר שאתם מגדירים ועלויות נוספות כגון: תשלום ריטיינר לחברת השיווק שלכם.

תוכלו לראות הסבר מקיף של המערכת בסרטון שהכנו עבורכם:

לסיכום אנחנו ממליצים בחום להשתמש ב-BeProfit על מנת לבחון את הפעילות הכוללת באתר האיקומרס שלכם. במידה ותרצו שאנחנו נחבר אתכם למערכת צרו איתנו קשר ונשמח לעשות זאת עבורכם.

רוצים לעבוד איתנו?

מאמרים אחרונים

בואו ללמוד על הלקוחות שלנו: